1 - Program hubnutí 2 - InBody měření 3 - MyKETO leden výprodej 4 - MyKETO hubnoucí balíčky 4 - MyKETO podzim 5 - dárkový balíček růžový kolagen 6 - MyKETO nové příchutě 7 - dárkový balíček imunita

EUNIKE RED, 90 tablet

EUNIKE RED, 90 tablet
Výrobce: Queen Eunike
Číslo produktu:
Dostupnost: 2
Cena: 595 Kč 580 Kč
Bez daně: 504 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Výrobek je určen pro aktivní ženy, které rády o sebe pečují, chtějí vypadat a cítit se lépe. Výrobek EUNIKÉ RED obsahuje vlákninu ActiStar, která je bohatá na obsah rezistentního škrobu.

Pomáhá: regeneraci organismu ženy, vhodný pro regulaci hmotnosti, navozuje pocit plnosti, je vhodný pro osoby, které potřebují snížit příjem potravy, má příznivé účinky na trávicí a vylučovací systém.

Charakteristika: Výrobek EUNIKÉ RED obsahuje vlákninu ActiStar, která je bohatá na obsah rezistentního škrobu. Přípravek je doplněn o mikronizovanou českou chlorelu SP, která obsahuje vysoké procento tzv. chlorela růstového faktoru. Výrobek obsahuje i extrakt z kotvičníku zemního (Tribullus terestris). Výrobek je určen pro aktivní ženy, které rády o sebe pečují, chtějí vypadat a cítit se lépe.

Aktivní látky mg / 1 tabletě: ActiStar rezistentní maltodextrin (50 % škrobu) 50,00 Chlorela SP (Chlorella sp.) 200,00 Kotvičník zemní extrakt (Tribullus terestris) 65,00      

Složení: Chlorella sp., želatina, Tribullus terestris extrakt, želatina, ActiStar (rezistentní maltodextrin 50% obsah škrobu).

Dávkování:  3 tablety denně.

Obsah balení: 90 tablet

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: