1 - Program hubnutí 2 - InBody měření 3 - MyKETO podzim 4 - MyKETO hubnoucí balíčky 5 - dárkový balíček růžový kolagen 6 - MyKETO nové příchutě 7 - dárkový balíček imunita

EUNIKE POWERFUL WORKER COLOSTRUM AKCE 4+1

EUNIKE POWERFUL WORKER COLOSTRUM AKCE 4+1
Výrobce: Queen Eunike
Číslo produktu:
Dostupnost: 10
Cena: 1 575 Kč 1 260 Kč
Bez daně: 1 096 Kč
Množství:  
   - NEBO -   
AKCE na colostrum obohacené o vitamin B-komplex-zaplatíte 4x colostrum Powerful Worker, a dostanete od nás 5 balení po 60 tabletách - jedno colostrum ZDARMA! Euniké Powerful Worker s obsahem živého colostra s vysokým účinkem (IGG 40), vitamínem B6 a imunoglobuliny.

Colostrum s "béčky": Powerful Worker AKCE 4+1 zdarma!

POWERFUL WORKER - doplněk stravy, 5x60 tobolek

Charakteristika: POWERFUL WORKER obsahuje colostrum a soubor vitaminů skupiny B, které jsou důležité pro správnou funkci nervového systému. Thiamin přispívá k normální činnosti srdce. Riboflavin přispívá k udržení normálních červených krvinek. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.

Colostrum - colostrum neboli mlezivo obsahuje množství imunoglobulinů, vitaminů, minerálů a stopových prvků.

Aktivní látky mg / 1 tobolku %DDD*

  • Colostrum 200,00 -
  • Vitamin B6 (pyridoxin) 4,00 286
  • Vitamin B2 (riboflavin) 1,6 114
  • Vitamin B1 (thiamin) 1,4 127
  • Kyselina listová 0,2 100

*DDD - doporučená denní dávka; - není stanovena

Složení: colostrum, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, kyselina listová, stearan hořečnatý (klouzadlo), želatina

Dávkování: 1 až 2 tobolky denně.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Co je to colostrum?

Colostrum nebo také mlezivo vzniká v těle matky dlouho před samotným porodem. Organismus ho produkuje, aby bylo schopno v okamžiku narození mláděte plnit svou funkci - vytvoření příznivých podmínek pro nového tvorečka, který musí být chráněn před vlivem okolního prostředí. Imunita sotva narozeného potomka je křehká a je třeba ji chránit. Colostrum má vysoký obsah stopových prvků, uhlohydrátů, minerálů, aminokyselin, růstových faktorů a imunoglobinů. Po léta se snaží laboratoře farmaceutických firem vytvořit "univerzální posilovač imunity člověka". Příroda je však mnohem schopnější farmaceut.

Colostrum Euniké Powerful Worker je kravského původu a díky kvalitní surovinám a jejich následným zpracováním při použití moderních technologií v českých laboratořích zaručuje účinek vč. existence stále živé kultury. Způsob zpracování do tobolek pod vakuem zase zabezpečuje čistotu procesu a také není potřeba kolostrum jakkoli synteticky doupravovávat či "dopovat" chemickými látkami s nežádoucími účinky.

Výrobek Powerful Worker zahrnuje také vitamíny skupiny B, které pozitivně působí na funkci nervového systému.Ve stresovém období či při zvýšené zátěži se spotřeba těchto vitamínů zvyšuje, takže je nutné je pravidelně doplňovat.

Účinky a účel použití

  • pro obnovení vitality pro udržení dobrého zdravotního stavu
  • pro lepší kondici
  • napomáhá odolávat organismu při zvýšené psychické a fyzické zátěži
  • napomáhá regeneraci organismu
 
Pár rad pro užívání:
 
colostrum je vhodné v období chřipek a nachlazení
je vhodné při nízké imunitě
- dávkování může být 10 dní užívání a 10 dní pauza po dobu 3 měsíců, zejména je to vhodné pro děti, které jsou často nemocné, při užívání antibiotik a 2 měsíce po antibioticích pro zachování střevní mikroflory
 
doporučené dávkování
preventivně 2 tobolky denně večer
při náznaku nemoci 2-0-2
při nádorovém onemocnění 8 až 10 tobolek denně
pro malinké děti 1/2 tobolky vysypat do příkrmu
 
Colostrum je nejvyšší kvality s IGG 40 měřeno imunodifuzí při 37 stupních Celsia. Výhodou tohoto měření je, že kvalita se kontroluje při výstupu, kdy colostrum je již připraveno k tobolkování a ne při vstupu, kdy každé colostrum by mělo mít IGG 40.
 

 

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: