Redukční plán MyKETO

 

V čem přesně redukční plán MyKETO spočívá? V opravdovém hubnutí. S MyKETO zjistíte, že odložit nabraná kila skutečně lze. A to dokonce velmi jednoduše a pohodlně. Princip propracovaného dietního plánu MyKETO spočívá v intenzivním pocitu nasycení, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a přidané vláknině. Nebudete hladovět a kila půjdou dolů. Právě v nehladovění je jeho síla a odlišnost. Široký výběr proteinových jídel a koktejlů navíc báječně chutná a dodává tělu tolik potřebné vitamíny a minerály. MyKETO si zakládá na kvalitních surovinách a může přijít vhod i jako náhrada výživy, třeba pro vytížené manažery, sportovce či rekonvalescenty. Vyrábí se bez konzervantů, palmového oleje, syntetických barviv a dochucovadel. Příprava MyKETO produktů zabere jen chvilku.

Mějte se rádi, dopřejte si MyKETO, restartujete si metabolismus a efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Fotbálek s kamarády dáte jako mladíci a po letech vám padne i váš oblek z promoce. S odloženými kily se budete cítit mnohem lépe a odrazí se to i na vašem zdraví. Snížíte si riziko kardiovaskulárních chorob či cukrovky, snáze se vám upraví krevní tlak, hladina cukru, tuku i cholesterolu v krvi, zlepšíte si kvalitu pleti, vlasů i nehtů. A tyto benefity ocení jak pánové, tak dámy. Bez výjimky.
MyKETO vám pomůže změnit život. Výsledkem bude změna vašeho myšlení, postojů, vzorců chování, ale hlavně změna vztahu k sobě samému. Přidanou hodnotou pak bude vaše zvýšené sebevědomí, zdraví, štěstí a obdiv okolí.

My všichni věříme, že až se s MyKETO poznáte, stane se vašim partnerem na cestě za zhubnutím a vnese i do vašich životů stejnou radost a štěstí, jako našemu týmu.


Je čas dobít baterky

Už jste se zamýšleli nad tím, proč v nás jarní probouzení přírody vyvolává příjemné pocity? Nabíjí nás energií i optimismem, který po dlouhé zimě opravdu potřebujeme. Abychom se cítili fyzicky i psychicky co nejlépe, musíme tělu dopřát to, co skutečně potřebuje. Udělejte si čas na důkladnou, hloubkovou očistu organismu, dozvíte se proč.

K jaru neodmyslitelně patří kvalitní detoxikační kúra, která tělo zbavuje škodlivých látek a toxinů. Je třeba si uvědomit, že detoxikační kapacity organismu se mohou vyčerpat a současný životní styl, nevyvážená strava, nadměrná konzumace alkoholu či léků, stres i znečistěné životní prostředí, to vše jsou faktory, které nadměrně zatěžují náš organismus. Zejména ve středním a vyšším věku bychom význam detoxikace neměli podceňovat. Důraz je přitom kladen na orgány pro detoxikaci nejdůležitější – játra a ledviny.

Superpotraviny pro hubnutí, zažívání i proti únavě

Svěží zelená barva nás instinktivně láká ke konzumaci zelených potravin doslova nabitých cenným chlorofylem, s jehož pomocí naše tělo lépe a účinněji detoxikujeme, usnadňujeme tak hubnutí, upravujeme rozhozené zažívání, bojujeme proti únavě a vyčerpání a snižujeme překyselení organismu.

CELÝ ČLÁNEK...


Dárek měsíce září InPURE - dopřejte svému tělu detoxikaci!

Pozor, nová akce pro vás! Jak akce funguje?

InPURE je doplněk stravy zaměřený na odstranění přebytečné vody, tuků a toxických látek z organismu. Po všech letních dobrodružstvích a all-inclusive dovolených přijde vhod kvalitní očistná kúra, která navíc jedinečně podpoří poprázdninové hubnutí i návrat do běžného tytmu života.
Že jste se pro hubnutí zatím nerozhodli, ale už se k němu dlouho odhodláváte? Nyní máte jedinečnou příležitost začít!

Řešíte, jak zhubnout lýtka, paže či vás trápí oteklé prsty? Sáhněte po InPURE! 

Synergicky působící bylinný komplex extraktů v doplňku stravy InPURE napomáhá celkové očistě organismu, včetně podpory funkce jater, optimalizaci činnosti trávicího traktu a harmonizaci vnitřního prostředí těla. Jednou z klíčových složek tohoto úspěšného preparátu je BIO NEOPUNTIA®. V podstatě se jedná o patentovaný extrakt získávaný z ekologicky pěstovaného kaktusu rodu opuncie, který má klinicky prokázané diuretické vlastnosti, čímž napomáhá odvodnění, odstranění přebytečné vody z organismu, zároveň má pozitivní vliv na odbourávání tuků a dokonce i na úpravu hladiny tuků v krvi. Extrakt se velmi osvědčil u skupiny mužů i žen. Velmi pozitivně působí v případě dlouhodobého zadržování nadbytečné vody či při hromadění tuku v organismu. U BIO NEOPUNTIA® studie prokázaly pozitivní vliv na snížení absorbce (vstřebávání) tuků o 28 %, snížení hladiny "škodlivého" LDL a naopak žádoucí zvýšení hladiny "hodného" HDL cholesterolu. Síla účinku opuncie je překvapivá, NEOPUNTIA®  zvyšuje vylučování přebytečné vody z organismu o 27 % (odborníci hovoří o tzv. diuretickém účinku, neboli zvýšeném vylučování vody močí), ovšem, bez ztráty cenných elektrolytů a při současném zachování hodnoty krevního tlaku. Obojí je pro lidské zdraví velmi důležité. Zejména ženy rozhodně ocení, že NEOPUNTIA®působí proti pocitu "těžkých nohou" způsobených nepříjemnými otoky, především v oblasti kotníků. To vše "umí" NEOPUNTIA® ,  přírodní výtažek získávaný z plodů a listů opuncie.

ALOE VERA je všeobecně uznávaný přírodní detoxikační prostředek používáný i  v tradiční indické, čínské i arabské medicíně. Přečištěné látky obsažené v dužnatých listech aloe vera napomáhají při překyselení žaludku, při potížích se slinivkou břišní,  ekzémech i zvýšené hladině krevních lipidů (tuků).

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ se používá především při onemocnění nebo pro detoxikaci jater. Stejně blahodárné účinky jako na játra má také na žlučník. Za pozitivní účinky ostropestřce mariánského jsou zodpovědné flavolignany souhrnně označované jako dobře známý a prospěšný silymarin. 

VIOLA TRICOLOR je malá bylinka našich luk a mezí obsahující saponiny se silně čistícími účinky. Dále obsahuje velmi důležitý flavonoid rutin, který snižuje fragilitu, křehkost krevních cév, se kterou většinou bojují lidé starších generací, osoby s hypertenzí (vysokým krevním tlakem), atd. Nejčastějím projevem zvýšené křehkosti kapilár, je vyšší náchylnost ke vzniku modřin. 

CITRUSOVÁ VLÁKNINA doplňuje systém biologicky účinných složek doplňku stravy InPURE a působí jako čístící složka trávicího traktu, ve kterém je přítomno více než 70 % imunitního systému našeho těla, jehož očista je pro správné imunitní funkce velmi důležitá. Citrusová vláknina je nestravitelná složka potravy fungující jako potrava pro probiotické bakterie v trávicím traktu, stimuluje jejich růst, a proto je velmi důležitá pro osoby každého věku.

S novými vědeckými poznatky se stále více ukazuje nezbytnost očisty organismu od škodlivých látek a toxinů, která má zásadní význam pro lidské zdraví a je nezbytným krokem k úspěšnému a trvalému hubnutí. Otázku, jak zhubnout řeší mnoho z nás. Odpověď není jednoduchá, protože nebyl vynalezen nějaký zázračný prostředek, ani se jako mávnutím kouzelného proutku nemůžeme proměnit ze vteřiny na vteřinu. Přesto toho můžeme udělat hodně. Začněte s kvalitní detoxikací, podpořte své zdraví a postupně odhoďte s MyKETO nasbíraná kila snadno a lehce. Nenechte si ujít možnost bezplatné očisty organismu už dnes!

Přijďte si pro skvělý dárek!

Akce InPURE zdarma platí od 8.-30.9.019. Neváhejte a objednejte se už dnes. Dárek obdržíte při nákupu proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Produkt si rovněž můžete zakoupit přímo na našich stránkách ZDE.

Nakupujete opakovaně produkty MyKETO?

Rádi se necháváte za svou věrnost odměňovat levnějším nákupem? Využijte slevu 5 % na celý nákup (na dopravu se nevztahuje) po zadání kódu v košíku:

96823741

na eshopu MyKETO, Vám bude sleva z nákupu odečtena.
Nakupovat v e-shopu (klikněte na logo)