Redukční plán MyKETO

 

V čem přesně redukční plán MyKETO spočívá? V opravdovém hubnutí. S MyKETO zjistíte, že odložit nabraná kila skutečně lze. A to dokonce velmi jednoduše a pohodlně. Princip propracovaného dietního plánu MyKETO spočívá v intenzivním pocitu nasycení, který přetrvává díky vysokému obsahu bílkovin a přidané vláknině. Nebudete hladovět a kila půjdou dolů. Právě v nehladovění je jeho síla a odlišnost. Široký výběr proteinových jídel a koktejlů navíc báječně chutná a dodává tělu tolik potřebné vitamíny a minerály. MyKETO si zakládá na kvalitních surovinách a může přijít vhod i jako náhrada výživy, třeba pro vytížené manažery, sportovce či rekonvalescenty. Vyrábí se bez konzervantů, palmového oleje, syntetických barviv a dochucovadel. Příprava MyKETO produktů zabere jen chvilku.

Mějte se rádi, dopřejte si MyKETO, restartujete si metabolismus a efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Fotbálek s kamarády dáte jako mladíci a po letech vám padne i váš oblek z promoce. S odloženými kily se budete cítit mnohem lépe a odrazí se to i na vašem zdraví. Snížíte si riziko kardiovaskulárních chorob či cukrovky, snáze se vám upraví krevní tlak, hladina cukru, tuku i cholesterolu v krvi, zlepšíte si kvalitu pleti, vlasů i nehtů. A tyto benefity ocení jak pánové, tak dámy. Bez výjimky.
MyKETO vám pomůže změnit život. Výsledkem bude změna vašeho myšlení, postojů, vzorců chování, ale hlavně změna vztahu k sobě samému. Přidanou hodnotou pak bude vaše zvýšené sebevědomí, zdraví, štěstí a obdiv okolí.

My všichni věříme, že až se s MyKETO poznáte, stane se vašim partnerem na cestě za zhubnutím a vnese i do vašich životů stejnou radost a štěstí, jako našemu týmu.


Je čas dobít baterky

Už jste se zamýšleli nad tím, proč v nás jarní probouzení přírody vyvolává příjemné pocity? Nabíjí nás energií i optimismem, který po dlouhé zimě opravdu potřebujeme. Abychom se cítili fyzicky i psychicky co nejlépe, musíme tělu dopřát to, co skutečně potřebuje. Udělejte si čas na důkladnou, hloubkovou očistu organismu, dozvíte se proč.

K jaru neodmyslitelně patří kvalitní detoxikační kúra, která tělo zbavuje škodlivých látek a toxinů. Je třeba si uvědomit, že detoxikační kapacity organismu se mohou vyčerpat a současný životní styl, nevyvážená strava, nadměrná konzumace alkoholu či léků, stres i znečistěné životní prostředí, to vše jsou faktory, které nadměrně zatěžují náš organismus. Zejména ve středním a vyšším věku bychom význam detoxikace neměli podceňovat. Důraz je přitom kladen na orgány pro detoxikaci nejdůležitější – játra a ledviny.

Superpotraviny pro hubnutí, zažívání i proti únavě

Svěží zelená barva nás instinktivně láká ke konzumaci zelených potravin doslova nabitých cenným chlorofylem, s jehož pomocí naše tělo lépe a účinněji detoxikujeme, usnadňujeme tak hubnutí, upravujeme rozhozené zažívání, bojujeme proti únavě a vyčerpání a snižujeme překyselení organismu.

CELÝ ČLÁNEK...Dárek měsíce listopad / prosinec InThermo® s bylinnými extrakty a vitamínem C

Akce pro vás! Jak akce v poradnách funguje?

InThermo® doplněk stravy a oblíbený bylinný nápoj s extrakty ze zeleného čaje, L-karnitinem, guaranou a vitamínem C s ověřenými účinky. Vhodný i k doplnění pitného režimu při redukční výživě, dodává tělu cenné látky, napomáhá odbourávat tuk a má povzbuzující účinky. Vyvinuto, vyrobeno a ověřeno v ČR.

Přijďte si pro skvělý dárek!

 

Akce InThermo® zdarma platí do 31.12.2019. Neváhejte a objednejte se už dnes. Dárek obdržíte při nákupu proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Produkt si rovněž můžete zakoupit přímo na našich stránkách ZDE.
Akce InPURE zdarma platí do 31.12.2019. Neváhejte a objednejte se už dnes. Dárek obdržíte při nákupu proteinových jídel a nápojů MyKETO v hodnotě nad 2 500 Kč. Produkt si rovněž můžete zakoupit přímo na našich stránkách ZDE.

Nakupujete opakovaně produkty MyKETO?

Rádi se necháváte za svou věrnost odměňovat levnějším nákupem? Využijte slevu 5 % na celý nákup (na dopravu se nevztahuje) po zadání kódu v košíku do pole SLEVOVÝ KUPÓN:

96823741

na eshopu MyKETO, Vám bude sleva z nákupu odečtena.
Nakupovat v e-shopu (klikněte na logo)