Naše služby

 1) Analýza složení těla na přístroji InBody 230

Základem úspěšné změny stravovacích návyků je spolehlivá analýza složení vašeho těla. Bez ní jen těžko lze navrhnout optimální změnu jídelníčku, či doporučit vhodné pohybové aktivity.

Pro více informací o výsledcích analýzy včetně ceníku si pročtěte tuto stránku.

2) Komplexní program hubnutí – půlroční kůra

Smyslem činnosti je pomoci zdravě a dlouhodobě zhubnout. Program je vhodný pro klienty, kteří mají zájem o dlouhodobé snížení svojí tělesné váhy.

Program je zaměřen jak na klienty, kteří mají celkovou nadváhu, ale i na ty, kteří chcete zhubnout např. jen o dva či tři kilogramy v určitých tělesných partiích.

"Jedná se o komplexní program zdravého hubnutí, osobní dietní plán.“

Tato kůra v sobě zahrnuje:

  • pravidelné měsíční měření na přístroji InBody 230
  • kompletní analýzu Vašeho těla
  • průběžné poradenství v oblasti jídelníčku i pohybových aktivit.
  • roční poradenství formou elektronické komunikace

Důvody a tendence pro využití komplexního programu hubnutí

  • V rámci programu využívám širokou škálu prostředků, od analýzy a úpravy Vašich návyků, stanovení optimální energetické bilance s ohledem na požadovaný váhový úbytek, přes volbu vhodných potravinových doplňků.
  • Individuálně sestavený program se sestává z desítek dalších prvků, které musím vzít v úvahu a které společně vytváří ucelený program přizpůsobený pro každého jednotlivého klienta.
  • S uplatněním osvědčených postupů léčby nadváhy, dosahuji nejen trvalé snížení váhy klienta, ale i zmírnění až odstranění souvisejících zdravotních komplikací (příznaky diabetu, bolesti pohybového aparátu a desítky dalších).
  • Výsledkem po absolvování programu je ve více než 80% případů trvalé odstranění nadváhy, dosažení dlouhodobě optimální tělesné hmotnosti s trvalým pozitivním vlivem na zdravotní stav klienta.
  • Podpůrné prostředky, které používám, jsou užity výhradně v souladu se zdravotním stavem klienta a s poznatky moderní lékařské vědy. Nevyužívám žádné „zaručené diety“ ani takzvané postupy alternativní medicíny.
  • Váhový úbytek klienta by neměl překročit 1 kg za týden.

Co je nutné si uvědomit?

Od množství tělesného tuku, kterého se chcete zbavit, se odvíjí i délka času celého programu (řádově týdny až měsíce). V každém případě půjde o snížení váhy trvalé, stačí se držet jasných a snadno dodržitelných pravidel, která v rámci programu snadno pochopíte a budete umět používat.

Pokud jste nyní rozhodnut(a) snížit svou váhu kvůli sobě a svým blízkým, pokud chcete zlepšit kvalitu svého života, mít více energie na práci i na rodinu, zbavit se nebo alespoň omezit zdravotní problémy, Váš další krok by měl být objednat se.